Rüyada Zift Görmek

Rüyada Zift Görmek

Genel olarak rüyada zift görmek, helal mala ve bereketli rızka işaret eder. Ayrıca zift mala işarettir.

Ziftli şeyleri bir arada görmek, kaçınılacak şeylerden korunmaya ve yakın bir kimseyi ziyarete işarettir. Aynı zamanda zift, kazanç ve tövbeye işarettir. Sonuç olarak rüyada zift görmek, kazanç elde etmeye ve rüya sahibinin sevineceği bir gelişmeye delâlet eder. Bazı rüya tabiri yapanlara göre zift görmeniz zararlı şeylerden korunmaya ve akraba ziyaretine işarettir.

Rüyada siyah zift görmek; kaçınılması gereken şeylere, mala, kazanca, tövbe etmeye, bir şeyde sebat etmeye, gemi ve nakışlı şeylere, ziyarette bulunmaya delalet eder. Bazı rüya tabircileri siyah zifti kazançla yorumlamışlardır.

Rüyada ziftli yol görmek; kötü şeylerden, kaçınmaya yorulmaktadır. Bir rivayete göre Rüyada zift dökülmüş yol görmek, zahmetsizce kazanacağınız mala da delalet eder. İbni Şirin'e göre; her zift kaplanan yol maldır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zift görmek kötü şeylerden korunmaya ve ziyarete işarettir. Bazen zift mala işarettir. Bazen de zift, kazanç ve tövbeye işarettir.

Rüyada zifte basmak; ise birçok olanağa sahip ve iyi maaşlı bir işe girmeye alamettir. Rüyasında zifte basığını gören kişi yapılan işlerde ve çalışmalarda yönetim kademesinden destek göreceği demektir. Ayrıca hızlı bir şekilde işinde yükseleceğine işaret eder.

Rüyada zifte batmak; Bir kimsenin zift içine battığını görmesi uzun bir yolculuğa çakacağını anlatır. Çıkacağı bu zahmetli yolculuktan kazançlı çıkacağını belirtir. Aynı zamanda iyiliksever bir kimseden fayda göreceğinize delildir.

Rüyada Zift Boyamak; Rüyada zift ile bir yeri boyadığını görmek kişinin rahat ve huzur içinde yaşayacağını gösterir. Ayrıca, günahlardan arınmaya, sevinç ve neşeye işarettir. Bir kimsenin rüyasında zift ile boya yapması sıkıntı ve şerlerin def edilmesine işarettir. Aynı zamanda üzüntü ve kederin gitmesine, afiyet ve mutluluk yaşanmasına işarettir.

Rüyada ziftli yolda yürümek; Bir kimsenin rüyada ziftle kaplanmış yol üzerinde yürüdüğünü görmesi, üzüntü ve kederin gitmesine delalet eder. Ayrıca halinin güzelliğine, mütevazi olmaya, hayırla rızıklanmaya delâlet eder. Ziftli yolda koşmak ise rakiplerine karşı üstün gelmeye delalettir.

Rüyada Ziftli Asfalt Görmek; hayra, menfaat ve rızka alamettir. Kişinin rüyasında ziftli asfalt görmesi, işlerin yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Ayrıca zorluk ve sıkıntıdan kurtulacağına rivayet edilmektedir. Ziftli asfalt görmek o ekonominin gelişmesine ve hayırlı gelişmelere işaret etmektedir.(Diyadinnet)

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.