Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek:

-Rüyada evde dolaşan çok fare görmek rızka, ucuzluk ve bolluğa işaret eder. Bu demektir ki evde yiyecek bolluk vardır, ambarlar farelerin dikkatini çekecek kadar doludur.

-Rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin kötü birinden kurtulacağına delalettir. Bencil, pinti, menfaat düşkünü ve ikiyüzlü bir kimsenin rüyayı gören kişinin ayağına bağ olduğu ve rüya sahibinin de kısa zaman içerisinde bu kişiden kurtularak hayatını güzelleştireceği şeklinde de yorumlanabilmektedir.

-Rüyada fare öldürdüğünü görmek kişinin hayatını düzene koyacağı ve ona kötülüğü dokunan insanları hayatına almayacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya, gereksiz ve faydasız kişilerin rüya sahibinin hayatında yer ettiği anlamına da gelmektedir. Yani bir nevi bu rüya kişiye bir uyarı niteliğindedir.

-Rüyada ölü fare görmek, kötü niyetli bir kişinin oyununa gelineceğine, iş hayatında büyük bir dara düşüleceğine, alınacak olan kararların istenmeyen sonuçlara yol açacağına ve eşler arasında tartışmaların baş göstereceğine yorumlanır. 

-Rüyada ölü fare yavrusu görmek, projeleri baltalayacak ve kendisine duyulan güveni boşa çıkaracak bir kişinin varlığına ve bu kişi yüzünden karanlık kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına yorulur.

-Rüyada ölü fare görmek, kişiyi derinden sarsacak ve kendisini önemsiz ve değersiz biri gibi hissetmesine sebep olacak bir olayın yaşanacağı; eş, dost ve akrabaların bu durumdan çok rahatsızlık duyacakları, gerek ruhsal gerek bedensel sorunların baş göstereceği ve alınacak yardımın bile fayda etmeyeceği anlamına gelir.

-Rüyada ölü fare görmek nedir ağız tadının bozulacağı şeklinde yorulur. Düşmanların en sıkıntılı ve en sıkışık zamanı beklediğine, bu zaman geldiğinde çok dikkatli olunması gerektiğine, eğer dikkat edilmezse büyük kayıplar verileceğine ve bu kayıpların geri dönüşünün olmayacağına alamet eder.

-Rüyada ölü fare görmek ne demek; istemeden bazı sorunlara sebep olunacağına, bu sorunların akla gelmeyecek bazı sıkıntıların kapısını açacağına ve uzun süreli bir uğraş gerektirdiğine delalet eder.

-Rüyada ölü fare görmek tabiri, iş dünyasında dengeleri değiştirmek için yapılan bir iş birliğinden büyük zararlar almış olarak çıkılacağına ve deyim yerindeyse bin pişman olacağına yorumlanır.

-Rüyada ölü fare görmek İslami rüya tabirleri, gözünü hırs bürümüş biri yüzünden aile içinde tartışmaların ortaya çıkacağı ve istenmeyen sonuçlar doğuracağı anlamına gelir.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.