İNSAN VAKFI, ÖĞRENCİLERE BURS VERMEYE DEVAM EDİYOR

İNSAN VAKFI, ÖĞRENCİLERE BURS VERMEYE DEVAM EDİYOR

Üniversiteler Kapandı! 800 Üniversite Öğrencisine Burs Ödemelerimiz Devam Ediyor!

Koronavirüs tehlikesi nedeniyle üniversitelerin tatil edilmesinin ardından yurtlardan ayrılan öğrencilerin bursları ödenmeye devam edecek.

Koronavirüs sebebiyle içinde bulunduğumuz karantina döneminde öğrenciler yaşadıkları maddi sorunlardan dolayı en temel ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geldiler ya işsiz kaldılar ya da can güvenliklerini tehlikeye atarak çalışıyorlar.

İnsan Vakfı olarak en önemli gücünü eğitimli bir gençlik ve aydınlık bir ülke hedefinden alan İnsan Vakfı olarak bu olağanüstü günlerde öğrencilerimizin, üniversitelerinin tatil edilmesinin ardından; yurtlardan ayrılan öğrencilerin bursları ödenmeye devam edecek.

BURS ÖDEMELERİ DEVAM EDECEK

İnsan Vakfı Başkanı Sinan Aktaş, yurttan ayrılan öğrencilerden ücret alınmayacağını ve ülkemizde yaşanan Koronavirüs salgınından sonra Üniversitelerin kapalı olmasına rağmen İnsan Vakfı olarak 800 Üniversite öğrencisine burs ödemelerimiz devam edecektir.

BURS BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

İnsan Vakfı, yurt içinde 800 Üniversite öğrencisine karşılıksız eğitim bursu vermektedir. Burslardan yararlanmak isteyen öğrencilerin belirtilen tarihleri arasında www.insanvakfi.org.tr sitesinden form doldurması istenilen belgeleri hazırlaması ve ilgili duyuruda belirtilen başvuru sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Burs başvuruları, burs komisyonları tarafından yapılan mülakatlarla belirlenmektedir. İnsan Vakfı, maddi destek sağlamanın yanı sıra; sosyal, manevi, ahlaki ve bazı branş dersleri eğitimler vermekte, öğrencileri bir araya getiren toplantılar ve etkinlikler düzenlemektedir.

Destek Olmak İster Misin?

Siz de bir öğrencinin bursunu karşılamak ya da destek olmak ister misiniz?

İnsan Vakfı'nın çalışmalarına www.insanvakfi.org.tr adresinden dilediğiniz miktarda destek olabilir veya Burs yazıp 1471'e 10 TL tutarında bir SMS ile destek olabilirsiniz.

Medya İlişikleri: Yunus Berk – 0535 423 15 22- [email protected]

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.