Dr.Eren: ’’Güzel Günlerimiz Artık Başlamak Üzere’’

Dr.Eren: ’’Güzel Günlerimiz Artık Başlamak Üzere’’

Kahramanmaraş Özel Sular Vatan Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa Eren, Sular Sağlık Grubu olarak yaşanan ve hala devam eden (COVID-19) Pandemi süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Operatör Doktor Mustafa Eren;’’ Nazım hikmetin şiirinde belirttiği gibi ‘’çocuklar inananın inanın çocuklar güzel günler göreceğiz güneşli günler’’ dediği günlerimiz artık başlamak üzere, inşallah. Sayın Cumhurbaşkanımız da açıklama yaptı. Pandemi sürecindeki bütün sıkıntılı yaşadığımız süreç karantina sürecimiz artık evde kalma süreçlerimizin hepsi yavaş, yavaş sona eriyor. Hayatımız normalleşmeye başlamakta bu süre içerisinde SULAR GRUP olarak hem bakanlığımıza, hem vatandaşlarımıza ve Kahramanmaraş halkına gerekli hizmetleri en optimum şekilde yapabileceğimizin en üst düzeyinde yapmaya çalıştık. Hizmetlerimizi bu arada aksatmadan vatandaşlarımızın hakkı olan sağlık hizmetlerini elimizden geldiği kadar ulaştırmaya çalıştık. Bu süreçte görev yapan hem kendi grubumuzda sağlık çalışanları ve hekim arkadaşlarım onun dışında ülkemizde görev yapan bütün sağlık çalışanlarını ve hekim meslektaşlarımızı göstermiş oldukları özveriden dolayı şahsım ve SULAR GRUP yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

‘’Maskemizi takalım, Sosyal mesafe kurallarına uyalım, Temizliğimize dikkat edelim’’

Dr. Eren: ‘’Aynı zamanda, halkımızın da bu süreçte gerekli kurallara uyarak yapmış oldukları iş yükünü belli bir oranda azalttıkları için onlara da ayrıca teşekkür ediyoruz. Hükümetimize de sağlık bakanlığımızı da bu süreçte gerekli olan önlemleri en erken sürede ve üst seviyede hizmet sundukları için onlara da ayrıca teşekkür ediyoruz. Bir hazirandan sonra hayat normale dönmeye başladı. Yine sosyal mesafeye dikkat etme konusunda mutlaka hassasiyetimizi gösterelim. Maskemizi takalım. Gerekirse toplu yerlerde mesafeyi koruyalım eğer mümkünse gitmeyelim. Çünkü süreç daha yeni yeni normalleşmeye başladı. En azından bu normalleşme sürecinde gelecek günler için sıkıntılı günler başlatmayalım. Bu süre içerisinde de biz bugünden sonra da yine aynı şekilde ilk gün ki gibi hizmetlerimizi vatandaşlarımıza yine vermeye devam edeceğiz. Bu gün ve bundan sonraki süre içerisinde ülkemin her ferdine hizmet veren tüm arkadaşlarıma, herkese sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum ‘’dedi.    

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.