Başkan Okay, Telekonferans Yöntemiyle Koltuğunu Devretti

Başkan Okay, Telekonferans Yöntemiyle Koltuğunu Devretti

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, haftalık rutin olarak düzenlediği telekonferans toplantısına 3. Sınıf öğrencisi İbrahim Ethem Kucur’u dahil ederek yetkilerini devretti.

Yeni başkan virüsle mücadele çalışmaları hakkında kurum müdürlerinden bilgiler aldı.

Bu yıl buruk bir şekilde icra edilen 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, telekonferans sistemiyle bir toplantı düzenledi. Birim müdürlerine seslenen Başkan Okay, 23 Nisan dolayısıyla yetkilerini 3. Sınıf öğrencisi İbrahim Ethem Kucur’a devretti. Kucur, birim müdürlerine hitap ederek koronavirüs ile ilgili mücadele çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Bilgiler sonucunda çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kucur, şunları söyledi: “Çalışmalarından dolayı tüm müdürlerime çok teşekkür ediyorum. Bizlere bu şansı tanıyan Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Sayın Necati Okay’a da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu günlerin geçeceğine olan inancımızla çalışmayı sürdüreceğiz. İnşallah bu sorunun sona ermesiyle bizler yeniden okullarımıza ve parklarımıza döneceğiz. Dulkadiroğlu Belediyemiz bizler için parkları hazırladı. İnşallah coşkuyla yeniden buluşacağımız güne kadar evde kalacağız.”
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Başkan Okay, buruk bir şekilde icra edilen 23 Nisan gününün bu günlerin geçmesiyle daha coşkulu ve birlikte kutlanacağını hatırlatarak şunları söyledi: “Dünyayı ve ülkemizi saran Koronavirüs nedeniyle toplantılarımızı dijital ortamda gerçekleştiriyoruz.  Öncelikle bu süreçte özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere ve ekiplerinize teşekkür ediyorum. Malumunuz bu süreçte önemli gün ve bayramlarımızı da buruk bir şekilde icra etmekteyiz. Bugün ki toplantımızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle daha anlamlı bir hale getirdik. Her yıl makamımızda misafir ettiğimiz ve yetkilerimizi devrettiğimiz öğrencilerimizi de bu dijital toplantımıza dahil ettik. Bu vesileyle ben şimdi yetkilerimi sevgili kardeşimiz İbrahim Ethem Kucur’a devrettik. Kendisi de hakkıyla geleceğimizin teminatı olduğu gösterdi. Ben kendisinin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Bayramını kutluyorum”.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.